google-site-verification=R3tLwoHvvPrJMUactdprNLIqveH2DnUGwcHYD5p6fkA

1997 yılında sağlam temellerle kurulmuş, 2017 yılında kurumsal çalışmalarına başlamış olan Üçgen Teknik, teknik hırdavat ve tedarik sektörlerini aynı çatı altında buluşturan ilk şirketler arasında yer almaktadır. Temizlik ürünlerinden paketleme malzemelerine, hırdavattan nalburiye ürünlerine, el aletlerinden, ölçüm aletlerine birçok farklı ekipman ve sayısız ürünü tedarik eden Üçgen Teknik, başta çelik, inşaat, havacılık, medikal, paketleme, otomotiv ve ahşap sektörleri olmak üzere birçok farklı sektöre hitap eden ürün çeşitliliğine sahiptir. Şirketimiz, birçok yerli ve yabancı markanın bayiliğini ve/veya ithalatını yapmaktadır.

Üçgen Teknik öncül şirket anlayışı; konusunda uzman, eğitime ve yenilikçiliğe önem veren çalışan kadrosu ile müşterilerinin ihtiyacı olan doğru ürünü tespit etmek, tespit edilen ürünü rekabetçi fiyat anlayışıyla hizmete sunmak, en üst düzeyde satış ve satış sonrası hizmet vermektir.

Alanında kalitesini ispatlamış, Dünya’nın ileri gelen markalarından oluşan ürün portföyü ve hızlı ürün teslimi ile tüm Türkiye’ye yayılmış binlerce müşterisinin dostluğunu kazanmayı başaran şirketimiz, aynı zamanda kamu kurumlarının Hırdavat ve çeşitli tedarik ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

Sahip olduğumuz şirket vizyonu, misyonu ve değerleri ile ulusal ve uluslararası platformda sektörün lider kuruluşları arasındaki yerini özenle korumakta olan Üçgen Teknik, yaptığı işleri geliştirmek adına olabilecek yeni iş kollarını zamanla bünyesine katmaya ve müşterilerini her daim memnun kılmaya odaklanmaktadır.